حذف آیتم تصویر بند انگشتی محصول قیمت تعداد جمع جزء
× تیغچه 1/5*12*12 تیغچه چهارگوش 1/5*12*12 چهار لب تیز کد 121215 205,000 تومان
205,000 تومان
× تیغ شیارزن 4 میل کارگیر 10 تورنادو T080410-104 تیغ شیارزن 4 میل کارگیر 10 تورنادو T080410-104 149,000 تومان
149,000 تومان

جمع کل سبد خرید

جمع جزء 354,000 تومان
حمل و نقل

حمل و نقل به تهران.

مجموع 354,000 تومان

ادامه جهت تسویه حساب پیش فاکتور سبد خرید