حذف آیتم تصویر بند انگشتی محصول قیمت تعداد جمع جزء
× تیغچه 4 سانتی (دولب تیز) کد 401215 تیغچه 4 سانتی (دولب تیز) کد 401215 418,000 تومان
418,000 تومان
× تیغ وی 60 درجه قطر 19/5 تورنادو T081916-301 تیغ وی 60 درجه قطر 19/5 تورنادو T081916-301 485,000 تومان
485,000 تومان

جمع کل سبد خرید

جمع جزء 903,000 تومان
حمل و نقل

حمل و نقل به تهران.

مجموع 903,000 تومان

ادامه جهت تسویه حساب پیش فاکتور سبد خرید