حذف آیتم تصویر بند انگشتی محصول قیمت تعداد جمع جزء
× تیغچه 4 سانتی (دولب تیز) کد 401215 تیغچه 4 سانتی (دولب تیز) کد 401215 418,000 تومان
418,000 تومان
× مته 5 ته پیچ دار چپگرد تورنادو مته سه نیش ته پیچ دار قطر 5 چپگرد کد T054310-803L 1,330,000 تومان
1,330,000 تومان

جمع کل سبد خرید

جمع جزء 1,748,000 تومان
حمل و نقل

حمل و نقل به تهران.

مجموع 1,748,000 تومان

ادامه جهت تسویه حساب پیش فاکتور سبد خرید