حذف آیتم تصویر بند انگشتی محصول قیمت تعداد جمع جزء
× برش 10 تیغ شیارزن قطر 10 کف بردار کارگیر 30 تورنادو T121030-115 748,000 تومان
748,000 تومان
× تیغ شیارزن قطر 8کف بردار کارگیر 20 تورنادو T080820-115 تیغ شیارزن قطر 8کف بردار کارگیر 20 تورنادو T080820-115 572,000 تومان
572,000 تومان

جمع کل سبد خرید

جمع جزء 1,320,000 تومان
حمل و نقل

حمل و نقل به تهران.

مجموع 1,320,000 تومان

ادامه جهت تسویه حساب پیش فاکتور سبد خرید