حذف آیتم تصویر بند انگشتی محصول قیمت تعداد جمع جزء
× تیغ اره چوب بر قطر 184 دندانه 40 سی ام تی 272.184.40m تیغ اره چوب بر 40*18/4سی ام تی 272.184.40m 2,800,000 تومان
2,800,000 تومان
× تیغ شیارزن قطر 8کف بردار کارگیر 20 تورنادو T080820-115 تیغ شیارزن قطر 8کف بردار کارگیر 20 تورنادو T080820-115 572,000 تومان
572,000 تومان

جمع کل سبد خرید

جمع جزء 3,372,000 تومان
حمل و نقل

حمل و نقل به تهران.

مجموع 3,372,000 تومان

ادامه جهت تسویه حساب پیش فاکتور سبد خرید