حذف آیتم تصویر بند انگشتی محصول قیمت تعداد جمع جزء
× تیغ رگال شفت 12 تورنادو T122816-1608 تیغ رگال شفت 12 تورنادو T122816-1608 970,000 تومان
970,000 تومان
× تیغ تونیک سه پله قطر55/5کارگیر7تورنادو T125507-1832 تیغ تونیک سه پله قطر55/5کارگیر7تورنادو T125507-1832 1,320,000 تومان
1,320,000 تومان

جمع کل سبد خرید

جمع جزء 2,290,000 تومان
حمل و نقل

حمل و نقل به تهران.

مجموع 2,290,000 تومان

ادامه جهت تسویه حساب پیش فاکتور سبد خرید