حذف آیتم تصویر بند انگشتی محصول قیمت تعداد جمع جزء
× تیغ سی ان سی تورنادو تیغ تونیک کلاسیک قطر 50 تورنادو T125014-9303 1,700,000 تومان
1,700,000 تومان
× مته 5 ته پیچ دار چپگرد تورنادو مته سه نیش ته پیچ دار قطر 5 چپگرد کد T054310-803L 1,330,000 تومان
1,330,000 تومان

جمع کل سبد خرید

جمع جزء 3,030,000 تومان
حمل و نقل

حمل و نقل به تهران.

مجموع 3,030,000 تومان

ادامه جهت تسویه حساب پیش فاکتور سبد خرید