حذف آیتم تصویر بند انگشتی محصول قیمت تعداد جمع جزء
× تیغ تونیک سطح قطر 44 تورنادو T124411-1845 تیغ تونیک سطح قطر 44 تورنادو T124411-1845 1,200,000 تومان
1,200,000 تومان
× تیغ تونیک کلاسیک قطر50/8 کارگیر11 تورنادو T125011-1825 تیغ تونیک کلاسیک قطر50/8 کارگیر11 تورنادو T125011-1825 1,450,000 تومان
1,450,000 تومان

جمع کل سبد خرید

جمع جزء 2,650,000 تومان
حمل و نقل

حمل و نقل به تهران.

مجموع 2,650,000 تومان

ادامه جهت تسویه حساب پیش فاکتور سبد خرید