حذف آیتم تصویر بند انگشتی محصول قیمت تعداد جمع جزء
× توپی پیش فرز لبه چسبان قطر 125 کارگیر 40 راستگرد و چپگرد تورنادو توپی پیش فرز لبه چسبان قطر 125 کارگیر 40 راستگرد و چپگرد تورنادو 28,000,000 تومان
28,000,000 تومان
× تیغ اره ام دی اف بر 30 سانت فرود تیغ اره ام دی اف بر قطر 30 سانتی متر 96 دندانه کروم فرود کد LU3D 0600 8,240,000 تومان
8,240,000 تومان

جمع کل سبد خرید

جمع جزء 36,240,000 تومان
حمل و نقل

حمل و نقل به تهران.

مجموع 36,240,000 تومان

ادامه جهت تسویه حساب پیش فاکتور سبد خرید